У цьому розділі Ви можете знайти розробки нестандартних, цікавих уроків


Адміністрація та учителі школи стали учасниками тренінгу "Розвиток навичок керування стресом та подолання професійного вигорання у вчителів" проведеного за підтримки організацію Unicef, який пройшов 08.10.18р. - 10.10.18р. у м.Сєвєродонецьку

/Files/images/novini_2018/kDkOf7vXG0A.jpg


Увага! Сезон інтернет-олімпіад відкрито!

Про Всеукраїнську олімпіаду «На Урок»

До участі в олімпіаді можуть долучитися всі охочі учні 1–11 класів, адже це безкоштовно, а нагороди отримають усі, незалежно від результатів!

На численні прохання вчителів та школярів ми розширили перелік олімпіадних дисциплін. Цієї осені маємо вже15 олімпіад!

Переваги:

  • Зручний онлайн-формат.Кожен учасник розв’язує завдання у своєму кабінеті на сайті
  • Цікаві інтерактивнізавдання за шкільною програмою
  • Відкриті результати.Учасники бачать результати та слідкують за рейтингом в своїх кабінетах на сайті
  • Нагороди вчителям та учням.Вже готуємо дипломи, сертифікати, свідоцтва та подяки

Про олімпіаду "Всеосвіта Осінь-2018"

На Вас чекають нові цікаві завдання з 27 шкільних предметів, приємні враження та ексклюзивні нагороди, які ми розробили спеціально для осіннього сезону олімпіад. Завдання для кожного класу базуються на програмах першої чверті нового навчального року та охоплюють матеріал, який учні вивчали в попередньому році. У наших олімпіадах можуть брати участь учні шкіл, гімназій, ліцеїв, коледжів, технікумів та інших закладів загальної середньої освіти.

Організаційний внесок складаєвсього 20 грн з учня за один предмет. Але традиційно олімпіадаз української мови БЕЗКОШТОВНА.


(НЕ) конференція EdCamp

29 серпня 2018року делегація нашої школи взяла участь у серпневій конференції у форматі (не) конференції EdCamp Ukraine, девізом якої є: «Все буде по-білому!». До учительської сесії долучилися педагоги нашої школи:

- Чеснокова Тетяна Олександрівна, вчитель 1 класу, з темою виступу «4К (креативність, кооперація, комунікація, кваліфікація)»;

- Загоруйко Любов Михайлівна, вчитель вищої категорії, з темою «Територія вільного простору (самоосвіта педагога )»;

- Возняк Лілія Володимирівна, практичний психолог, з темою «Коло порозуміння й добра».

За результатами учительської сесії спікером була обрана Возняк Лілія Володимирівна, яка отримала приз – білу ворону, символ ЕдКемпу. Вітаємо її з перемогою!

А всім педагогам нашої школи бажаємо натхнення, енергії для втілення ідей НУШ (Нової української школи).

/Files/images/novini/IMG_20180829_134133.jpg


Відкритий урок Т.О. Чеснокової

20 лютого 2018 року в рамках атестації в школі пройшов відкритий урок вчителя початкових класів Чеснокової Тетяни Олександрівни. Це був урок української мови у 4-А класі «Дієслова - синоніми. Дієслова – антоніми». Урок було проведено на високому методичному рівні з використанням сучасних інтерактивних технологій. Учні 4-А класу були активними, творчими, працюючи з різними видами завдань. Тетяна Олександрівна ще раз підтвердила, що вона – майстер своєї справи.

/Files/images/novini/20180220_092520.jpg/Files/images/novini/20180220_093259.jpg/Files/images/novini/20180220_093334.jpg/Files/images/novini/20180220_093343.jpg/Files/images/novini/20180220_093956.jpg


Міський семінар – практикум вихователів ГПД на тему «Реалізація компетентнісногопідходу на заняттях в групіпродовженого дня»

22 лютого 2018 року в КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7» відбувся міський семінар – практикум вихователів ГПД на тему «Реалізація компетентнісногопідходу на заняттях в групіпродовженого дня». В роботі семінару взяли участь вихователі ГПД шкіл міста Лисичанська, Новодружеська, Привілля та методист КУ «Лисичанський методичний центр» Деркунська І.С. Учасники семінару познайомилися з практикою впровадження концепції Нової української школи. Єлманова В.В. - вихователь ГПД КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7» провела інтелектуально – розважальну гру «Мандрівка країною знань» в рамках атестації.

/Files/images/novini/IMG_1986.JPG

/Files/images/novini/IMG_1991.JPG/Files/images/novini/IMG_2002.JPG/Files/images/novini/IMG_2008.JPG/Files/images/novini/IMG_2019.JPG/Files/images/novini/IMG_1998.JPG


Відкритий урок В.В.Єлманової

14 лютого 2018 року в рамках атестації в школі пройшов відкритий урок вчителя англійської мови Єлманової Варвари Володимирівни. Це був урок англійської мови у 3 класі. Урок було проведено на високому методичному рівні з використанням сучасних інтерактивних технологій. Варвара Володимирівна ще раз підтвердила, що вона – майстер своєї справи. Третьокласники продемонстрували високий рівень володіння лексичним матеріалом, вміння виразно та швидко читати, свої творчі здібності. Урок був корисним як для школярів, так і для вчителів, що його відвідали.

/Files/images/gpd/EPLfTHPKHi4.jpg/Files/images/gpd/TE7WJ3T5t6s.jpg/Files/images/gpd/zKhKVzlOfhc.jpg


Відкритий урок О.Л.Василевської

5 лютого 2018 року в рамках атестації в школі пройшов відкритий урок вчителя початкових класів Василевської Олени Леонідівни. Це був урок літературного читання у 2 класі, де діти познайомилися з творчістю Платона Воронька. Олена Леонідівна провела майстер – клас високого рівня для педагогів нашої школи та міста. Другокласники продемонстрували вміння виразно та швидко читати, спробували себе в ролі акторів та телеведучих. Урок був корисним як для школярів, так і для вчителів, що його відвідали.

/Files/images/novini/tnOGlD-VPlo.jpg/Files/images/novini/WdrWQ4fPWFc.jpg


Віршована казка

Кол-во просмотров: 448