Корисні посилання

Лисичанський методичний центр

Міністерство освіти і науки України

Учительський журнал on-line

Методичний порадник 2017/2018

Метод проектів у дії

Вчитель біології Загоруйко Л.М. 24.11 у 6 класі провела урок біології – захист навчальних проектів з теми «Бактерії і їхня роль в житті людини». Учні розділилися самостійно на групи і обрали собі теми для досліджень.

Перша група вивчала йогурти. Учні дослідили різні торгові марки за хімічним складом, вивчили наукові відомості про молочнокислі бактерії у складі йогуртів і представили свої дослідження. Єфремова Олеся намалювала малюнок – рекламу «Все про йогурт», Панова Наталія підготувала наочну презентацію про йогурти і молочнокислі бактерії, а Сухаревська Євгенія склала вірш про склад і користь йогурту.

Друга група проводила домашні лабораторні дослідження процесу скисання молока під дією різних чинників: цукру, черствого хліба, тепла. Хлопці Баранов Іван і Неумивака Ростислав дуже задоволені своєю роботою.

Третя група вивчала природні фільтри. Дівчата відшукали інформацію про молюски, синіх китів. Дівчата розповідали про процеси фільтрації природної води і значення цього процесу в природі.

/Files/images/uchitelyam/мп.jpg


Microsoft Imagine Academi

/Files/images/Навчання.jpg


Всеукраїнська екологічна конференція «Енергоефективна школа»

21-22 вересня делегація нашої школи стала учасником конференції «Еергоефективна школа», яку проводила Всеукраїнська екологічна ліга. Захід проводився на базі Національного екологічно натуралістичного центру МОН України в місті Києві. Делегатами були представники науки, політики, міністерств, освіти, органів місцевого самоврядування та загальноосвітніх закладів. Були проведені пленарні сесії, круглі столи і тренінги. Екологічні проблеми забруднення атмосфери вирішувалися різноманітними напрямками наукових і практичних проектів. Делегація школи представлена директором школи Зизою М.М. і керівником гуртка «Юний еколог» Загоруйко Л.М.
/Files/images/1.jpg


/Files/images/uchitelyam/ммо 2017.jpg

Семінар заступників директорів у КЗ "ЛЗОШ І - ІІІ ст. № 7"

14 квітня 2017 року на базі КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 7 Лисичанської міської ради Луганської області» відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему «Громадсько активна школа як модель розвитку сучасного навчального закладу»./Files/images/uchitelyam/DSC_0440.JPG

У роботі семінару взяли участь головний спеціаліст відділу освіти С. О. Нєстєрова, завідувач КУ «Лисичанський методичний центр» Є В. Карпова, методисти Н. А. Петрова, В. С. Стасюк.

У ході роботи семінару адміністрація та педагогічний колектив школи презентували власний досвід роботи із впровадження моделі ГАШ./Files/images/uchitelyam/DSC_0396.JPG

Проведений захід дав змогу учасникам проаналізувати всі елементи функціонування громадсько активної школи. Досвід, отриманий від колег, стане гарним підґрунтям для розвитку громадсько активних шкіл, що є важливим елементом суспільного життя.

/Files/images/uchitelyam/DSC_0445.JPG

До Лесі за наукою любові

(за інтимною лірикою Лесі Українки )

28 лютого 2017 року відбувся відкритий урок у 10 класі на тему "До Лесі за наукою любові", який підготувала і провела вчитель української мови та літератури, ЗНВР, Марина Володимирівна Мовчан. Урок розпочався з цікавої розповіді про книгу сучасної української письменниці О. Забужко, яка присвячена Лесі країнці. Урок був побудований з використанням попередньо вивчених знань у формі діалогуз поетесою. На уроці Марина Володимирівна використала цікаві аудіо - та відео - матеріали, багатий ілюстративний матеріал, продуктивно використала дошку. Спостерігалось, що учні добре обізнані з термінами теорії літератури, обізнані з інтимною лірикою Лесі Українки. На уроці панувала доброзичлива атмосфера,відчувалося, що учням цікаво й комфортно. Учитель проявив індивідуальний підхід до кожного учня. Присутні на уроці отримали багато гарних емоцій. На завершення учні зробили висновок про те, що найбільше багатство на світ і- відчуття та прояв любові.

/Files/images/uchitelyam/cwgpT6MdsHA.jpg

На додаткових канікулах вчитель біології Загоруйко Л.М. виступала на міському методичному обєднанні вчителів біології з аналізом підручника для 8 класу, відповідності його до чинної Програми з біології за Новим Державним стандартом./Files/images/uchitelyam/ro5rGaD1vH4.jpg

Семінар класних керівників

Тема: Партнерство у вихованні

Дата проведення: листопад 2016 року

/Files/images/uchitelyam/IMG_1682.JPG

/Files/images/uchitelyam/IMG_1681.JPG

/Files/images/педрада.jpg

/Files/images/uchitelyam/slayd2.jpg

/Files/images/uchitelyam/images.jpg

/Files/images/uchitelyam/0_6a653_c81d94e5_XL.jpg

/Files/images/uchitelyam/7027.gif


/Files/images/uchitelyam/0.png


Кол-во просмотров: 550