Різдв'яний конкурс "Зимові свята в традиціях нашого народу"

Про конкурс

Конкурс для тих, хто щороку з нетерпінням чекає зимової казки, яку приносять традиційні свята. Учні 1–11 класів зможуть дізнатися багато нового про українські зимові традиції.

Щоб зареєструватися переходьте за посиланням Різдв'яний конкурс "Зимові свята в традиціях нашого народу"

Щоб отримати нагороди, учасникам потрібно знати, хто такий Святий Миколай, як українці відзначають Новий рік, Різдво та Водохрещу, якими обрядами супроводжуються ці святкування, які ще свята ми зустрічаємо взимку.

Головна мета нашого конкурсу — сформувати цікавість до вивчення народних традицій, допомогти школярам краще зрозуміти значення кожного свята та подарувати віру в різдвяну казку.

Нагороди

Ми підтримуємо бажання кожного учня України досліджувати народні звичаї та традиції. Тому, незалежно від результатів конкурсу, кожен учасник отримає електронний сертифікат про участь. Переможці будуть нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів.

Кожен вчитель, чиї учні візьмуть участь в конкурсі «Зимові свята в традиціях нашого народу», отримає подяку, яка стане підтвердженням його професійної активності та доповнить учительське портфоліо.

Кол-во просмотров: 111