Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти


Підготовка до ЗНО. Інтернет-ресурси


ПРОБНЕ ЗНО-2020: НЕ ЙДІТЬ ДО ПУНКТУ ПРОВЕДЕННЯ – ПРОЙДІТЬ ЙОГО ВДОМА

Український центр оцінювання якості на своєму офіційному сайті (https://testportal.gov.ua/probne-zno-2020-ne-jdy-do-punktu-provedennya-projdy-jogo-vdoma/) повідомляє, що відповідно до постанови КМ України від 12 червня 2020 р. № 480 (про внесення змін) 15 та 17 червня 2020 року пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводитися не буде.

Просимо учасників пробного ЗНО та персонал, що був залучений до роботи, 15 червня і 17 червня не приходити на пункти проведення пробного ЗНО у м. Лисичанськ: Лисичанський багатопрофільний ліцей та Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14.

Також інформуємо, що учасники можуть пройти тестування вдома:

15 червня об 11:00 необхідно зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з української мови і літератури.

· Виконати завдання тестового зошита.

· До 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів.

· Отримати свій результат за тестування.

17 червня об 11:00зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з того навчального предмета, який ви обрали для проходження пробного ЗНО.

  • Упродовж двох днів виконати завдання тестового зошита.
  • До 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів.
  • Отримати свій результат за тестування.

Під час роботи із тестовим зошитом намагайтеся дотримуватися часових меж і не відволікатися. Сервіс визначення результатів буде працювати з 11:00 17 червня до 18:00 19 червня.

Тестові зошити учасників знаходяться на пунктах проведення пробного ЗНО, інформацію про можливість отримання цих зошитів можна знайти в особистих кабінетах учасників.

Алгоритм отримання зошитів на ПТ буде повідомлено додатково ( з метою уникнення скупчення учасників буде розроблено графік відповідно до рекомендацій ДРЦОЯО).

Висловлюємо величезну подяку усім, хто був залучений до підготовки пробного ЗНО: відповідальним за пункти пробного ЗНО,персоналу пунктів пробного ЗНО, медичним працівникам шкіл, технічним працівникам.

Бережіть себе, усе буде добре!


/Files/images/novini_2019/Умови ЗНО.png


/Files/images/novini_2019/Дати проведення ЗНО 2020.png


Пробне ЗНО:
хочете себе перевірити – реєструйтеся!

/Files/images/novini_2019/пробне ЗНО.jpg

Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні,для учасників з Донецької та Луганської областей, можна з 3 до 24 січня 2020 року на сайті Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, з математики, з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов – 28 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:
· ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року;
· виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
· дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
· отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
· психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
· навчитися ефективно розподіляти час;
· оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість тестування– 144 гривні.

Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.


/Files/images/zno/0001.jpg/Files/images/zno/0002.jpg/Files/images/zno/0003.jpg/Files/images/zno/0004.jpg

Кол-во просмотров: 503