Осінній ярмарок

/Files/images/dobryie/UchAjMiMAVo.jpgТрадиційно восени (23 вересня 2016 р.) у нашій школі проводиться ярмарок. Такий захід згуртовує всю шкільну родину - учнів, учителів і батьківську громадськість. Але цього року ми запросили і мешканців нашого міста. Школа у цей день нагадує вулик. Тут пропонують овочі, фрукти, натуральні соки та страви української національної кухніі. Акцент ярмаркування - перзентація "сіл" - яскраво оформлених місць для торгівлі кожного класу. Основна мета ярмарку - це те, що діти можуть зрозуміти, що завдяки їхнім старанням можна творити добро. Свято розпочали ведучі, одягнені у традиційні українськи костюми, вони гарно закликали на ярмарок людей. Ведучі загадували загадки, учні 10 класу співали пісні. Як і годиться, ярмарок розпочався з концерту, а потім почалася жвава торгівля. Тож підійдемо до столів. Чого тільки тут немає: і печене, і варене , і вирощене своїми руками. А скільки кольорів! А скільки барв! Біля свого столу, ніби соняшники, стоять учні. Дорослі та малі залюбки продають і купують. Кожен хоче продати своє та купити щось смачненьке. Ніхто з ярмарку не пішов з порожніми руками, а крім пакунків, прихопили ще й заряд позитиву на вихідні!

День міста Привілля

/Files/images/dobryie/TyUObm_iP2A.jpgДень міста Привілля - це культове свято, пропустити яке просто не можна. Традиційно святкування дня міста відбувається 2 вересня.

Наша школа, як це вже давно склалося, не залишилася осторонь святкування. Цього дня привільнян розважали артисти – учні 3 – 11 класів нашої школи. Концертну програму підготувала педагог-організатор – Любов Миколаївна Сіренко.

Святковий концерт до Міжнародного Дня жінок!

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.
До свята жіночої краси в школі пройшов святковий концерт для чарівної половини нашого міста!/Files/images/dobryie/zSIll-9fbaQ.jpg


/Files/images/dobryie/TDN5oOJH36E.jpg/Files/images/dobryie/vLfEcwEUzI4.jpg


/Files/images/dobryie/d4gLZOd_6X0.jpg/Files/images/dobryie/DVorh19lqDk.jpg

Кол-во просмотров: 209