Ретроклас

Відкриття ретрокласу

7 грудня 2017 року в Комунальному закладі «Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7» відбулося відкриття Ретрокласу з нагоди 135-річчя заснування церковно - прихідської школи в селі Привільне.
/Files/images/novini/DSCN8401.JPG
Ініціатором створення Ретрокласу як музею історії школи та вчительства виступив директор школи Микола Зиза. На свято були запрошені ветерани педагогічної праці школи №7, діючий колектив учителів та учнів. Також гостями заходу стали директор Департаменту освіти і науки Луганської ОДА Юрій Стецюк, завідуюча КУ «Лисичанський методичний центр» Євгенія Карпова, заступник начальника відділу освіти Лисичанської міської ради Світлана Нєстєрова.
/Files/images/novini/BDTEuM3NIW8.jpg
Свято було проведено у формі 4 нестандартних уроків, в яких присутнівзяли активну участь. Емоційним завершенням стало написання кожним учасником Листа у минуле «До майбутнього ми йдемо, озираючись на минуле» з побажаннями для нащадків. «Капсулу часу» з написаними листами заповідано відкрити в у лютому 2063 року на ювілей школи. Спілкування було сповнене поваги та тепла до вчительської праці, до тих, хто присвятив своє життя дітям. Кожен присутній здійснив незабутню подорож у країну свого дитинства, згадавши свій перший урок, свого вчителя та шкільні роки.

Галерея "Відкриття ретрокласу"

/Files/images/novini/zjZQAGTu2vs.jpg

Пишаємось!

Ретро-клас створили у Привольнянській школі

Кол-во просмотров: 199